HAKKIMIZDA

Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın reklam ve tanıtım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.
Her şeyden önce;
"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Belki de başarımızın tek sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Pipo Tour ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.
"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz." 
Belki alanımızda ki hiçbir kuruluşun yapmadığı kadar, sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir hale getirmeye çalışıyoruz.Bir aile şirketi olan  PİPO TOUR 1997 YıIından bu yana siz sevgili misafirlerimize hizmet vermektedir.Süreklilik ilk kuralımız olmasından dolayı,20 yılı aşkın süredir gelen yabancı misafirlerimiz vardır.Misafirlerimzin memnuyetlerinden dolayı tekrar bizi tercih etmeleri bizi çok mutlu etmekle beraber,bize daha keyifli bir çalışma ortamı sağlamaktadır.Yerli yabancı tüm misafirlerimize en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak için, siz değeli misafirlerimizi ağırlamaktan onur duyarız.
Reyhan Özbinici
Murat Özbinici